اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی است که امروزه به یکی از روز مرگی های ضروری ما تبدیل شده است به طور متوسط هر کدام از ما زمان تقریبی بین 30 دقیقه تا 1 ساعت را در طول روز در این شبکه ی اجتماعی به گشت و گذار می پردازیم در این میان با پیج های زیادی برخورد می کنیم پیج های شخصی، کاری ، عکاسی ، فروشگاه ها یا شرکت هایی که در این شبکه حضور دارند و با ارائه محتوا سعی می کنند که فالوور های بیشتر رو برای خود جذب کنند. در این میان کسانی هستند که به تازگی به این عرصه وارد می شوند و سعی می کنند فعالیت خود را شروع کنند که می تواند این فعالیت کاری شخصی یا شرکتی باشد برای این افراد شروع از 0 کمی سخت است شما با پیجی رو به رو هستید که هیج کسی شما را دنبال نکرده است فالوور های شما کم است و نیاز دارید دیده شوید تکلیف چیست ؟ 

یکی از روش هایی که امروزه بسیار مرسوم و مهم است خرید فالوور اینستاگرام است شما با خرید فالوور واقعی می توانید به سرعت پیج خود را مشهور کنید با هزینه ی معقول می توانید برای پیج خود چند هزار فالوور خریداری کنید برای هر پست خود لایک بخرید و  ویدیو های خود را پر بازدید کنید حتی می توانید با هماهنگی برای لایو های خود نیز تماشاچی خریداری کنید.

با ما همراه باشید تا شما را با تاثیر گذاری این فالوور ها آشنا کنیم.

 


آیا تعداد فالوورها  من در اعتماد دیگران به من تاثیرگذار است؟
دنبال کننده های صفحات اینستاگرام همان فالوورهای اینستا هستند که میزان محبوبیت یک پیج را مشخص می کنند. از همین صفحات شخصی فامیلی و دوستانه هم می توان محبوبیت و جاذبه یک فرد را تشخیص داد.


شاید شما هم دوست داشته باشید جای دوست اینستایی با تعداد فالوورهای چند صد هزارتایی باشید. آیا می دانید سلبریتی مورد علاقه تان چه تعداد فالوور دارد؟ چه بخواهیم یا نخواهیم همه ما تحت تاثیر تعداد فالوورها قرار می گیریم.فالوور های بیشتر نشان از اعتبار شما دارد.


خرید فالوور اینستاگرام به منظور هویت سازی و تاثیرگذاری در فضای مجازی شکل تازه ای از تبلیغات است که روی اعتماد به نفس افراد نیز تاثیر مثبت دارد. اصلا انگار این فالوورهای ندیده و نشناخته می توانند شخصیت صاحبان پیج را بالا ببرند. چه فراوان صفحات پر محتوای اینستاگرامی که هرگز توسط مخاطب ها دیده و درک نشدند زیرا هرگز دنبال کننده ای نداشتند در یک کلام می توان گفت شما با خرید فالوورایرانی  اینستاگرام واقعی اعتبار پیج خود را بالا می برید.

 

خرید فالوور اینستاگرام


چرا دوست داریم فالوور اینستاگرام بخریم؟
این روزها استارتاپ های آنلاین جایگزین کسب و کارهای سنتی شده اند. فراگیر شدن اینترنت در گسترده شدن شبکه های اجتماعی آنلاین نقش موثری ایفا کرده است.

آیا می خواهید راه 100 روزه را در یک شب طی کنید ؟ در دنیای واقعی این اتفاق شاید برای برخی افراد اتفاق بی افتد اما در اینستاگرام به راحتی با خرید پیج اینستاگرام پیجی با فالوور های زیاد کسب می کنید که می تواند استارتی قوی برای شما باشد.
با توجه به تغییرات چشمگیری که در حوزه کسب و کارهای آنلاین دیده می شود شکل و محتوای تبلیغات و بازاریابی نیز تغییرکرده است. خرید فالوور اینستاگرام یکی از شیوه های نوین بازاریابی اینترنتی است که می تواند شکوفایی کسب و کار را به دنبال داشته باشد.

 

تبلیغات رایگان اینستاگرامی فضا را برای جلب بازدید کننده ها فراهم می کند. هر چه تعداد بازدید کننده ها بیشتر باشد درصد فروش هم بالاتر می رود. بازار تجارت جهانی هم از این سفره بی نصیب نمانده است و از فضای رایگان اینستاگرام برای کسب سرمایه های کلان بهره می برد. ساخت کلیپ های حرفه ای و پر هزینه با محتوای تبلیغاتی، طنز و سرگرم کننده صرفا برای جذب فالوور اینستاگرام است. در این میان خرید فالوور اینستاگرام و لایک و تبادل لینک همگی برای همین منظور انجام می شود.


آیا خرید فالوور اینستاگرام باعث رونق کسب و کارهای نوپا میشود ؟
با توجه به تاثیر تعداد فالوورها در افزایش محبوبیت شخصی، تبلیغات ایستاگرامی هم به طور قطع اثرگذار خواهد بود. جذب تعداد فالوورهای بیشتر به معنای دیده شدن کالا یا خدمات کسب و کارهای نوپا است. استارتاپ های تازه تاسیس می توانند با خرید فالوور اینستاگرام و تبلیغات هدفمند یک شبه ره صد ساله را طی کنند.


هر بازدید کننده یک مشتری بالقوه است که می تواند به مشتری بالفعل و خریدار واقعی تبدیل شود.


 فعالیت در بستر اینترنت و استفاده از پتانسیل بزرگترین شبکه اجتماعی در ایران، ترفندها و ظرافت های خاصی دارد.


جذب فالوور و بالا بردن تعداد فالوورها در اینستاگرام  یک چالش بزرگ برای صاحبان کسب و کارهای نوپا و استارتاپ های تازه تاسیس است که از طرق مختلف انجام می شود.

 

روش های افزایش فالوور اینستاگرام
همه پیج های اینستاگرام از دو طریق عمده فالوور جذب می کنند:
•    الف- خرید فالوور اینستاگرام
•    ب- تبلیغات اینفلوئنسری
 

خرید فالوور


 الف- خرید فالوور ایرانی
شرکت های ارائه دهنده خدمات خرید فالوور می توانند در زمان یک چشم بر هم زدن، تعداد زیادی فالوور را به پیج مورد نظر ارسال کنند. خریداری فالوور از متداول ترین شیوه هاست که سریع و کم هزینه است. به جرات می توان گفت کمتر صفحه ای است که تعداد بالای فالوورها را خریداری نکرده باشد. اما یک سوال جدی وحود دارد و آن اینکه " اصلا خرید فالوور فایده ای هم دارد یا پول هدر کردن است؟


آیا خرید فالوور اینستاگرام به نفع کسب و کارمان است؟
صفحاتی که تعداد فالوور بیشتری دارند بازدید کننده های بیشتری را جذب می کنند. خرید فالوور می‌تواند مفید و یا مضر باشد و این بستگی به نوع فالوور خریداری شده و همچنین تعداد آن دارد. فالوور اینستاگرام را می شناسید؟ آیا می دانید این فالوورهای خریداری شده چگونه به پیج جذب می شوند؟  اشکال خرید فالوور اینستاگرام یکی از این موارد است:


• فالوور واقعی
اینستاگرام در سال 2010 راه اندازی شد و در کمتر از یک دهه بیش از یک میلیارد حساب کاربری در آن ثبت شد. تعداد کاربران اینستاگرام  در ایران بیش از سایر شبکه های اجتماعی است. همه افرادی که اکانت اینستاگرام دارند می توانند فالوورهای واقعی پیج باشند.


برخی از این اکانت ها در اختیار اپلیکیشن ها و شرکت ها هستند و دستور لایک یا فالوو صفحات خاص را دریافت می کنند. در واقع این اکانت ها متعلق به افراد واقعی است ولی فالوورها به طور واقعی از پست های پیج بازدید نمی کنند. البته برخی شرکت ها مثل وبسایت دیجی فالوور سرویس هایی ویژه را ارائه می دهند که فالوورها پست ها را لایک می کنند.با خرید لایک ایرانی اینستاگرام بعد از خرید فالوور باعث افزایش اعتماد سازی میان کاربران خود می شوید.


با خرید فالوور اینستاگرام هم وجهه کسب و کارتان بیشتر می شود هم احتمال لایک و بازدید از صفحات بیشتر می شود.


• فالوور تقلبی
خرید فالوور اینستاگرام  واقعی یا فالوور فیک، مساله این است! فالوور فیک اینستاگرام دنبال کنندگان حقیقی نیستند و توسط ربات ایجاد شده اند. اغلب فالوورهای تقلبی با اکانت های بین المللی و خارج از ایران ساخته می شوند و همیشه دیر یا زود توسط اپلیکیشن اینستاگرام حذف می شوند.


ریزش ناگهانی تعداد فالوورهای پیج به همین دلیل است. خرید فالوور اینستاگرام تقلبی خطر اسپم شدن از اینستاگرام را به دنبال دارد و چندان به نفع کسب و کارتان نیست.


• روبات اینستاگرام
استفاده از ربات برای جذب فالوور اینستاگرام یک شیوه مرسوم است. در این شیوه ربات پست ها را لایک می کند و قادر است صفحات را فالو یا آنفالو کند. در واقع فعالیت ربات برای جذب فالوورهای واقعی و فعال است ولی نوع کار کاملا ماشینی و مصنوعی است. اگر نمی خواهید حساب کاربری اینستاگرام تان توسط اینستاگرام غیر فعال شود، دقت بیشتری در انتخاب ربات ها و تنظیمات آن داشته باشید.


خرید فالوور اینستاگرام از وبسایت هایی مثل دیجی فالوور این ویژگی را دارد که می توانید از سرویس های تخصصی و متناسب با کسب و کارتان استفاده کنید در واقع فعالیت ربات ها هدفمند و به طرز هوشمندانه ای برنامه ریزی می شود.


ب- تبلیغات اینفلوئنسری
به غیر از خرد فالوور اینستاگرام یک راه نه چندان ساده دیگری هم برای افزایش فالوورها وجود دارد و آن تبلیغات از طریق اینفلوئنسری است. اینفلوئنسرها را می شناسید؟ اینها افراد واقعی و تاثیرگذاری هستند که در شبکه های مجازی شناخته شده اند. اینفلوئنسرها صدها هزار فالوور واقعی دارند و از هر کاری برای جذب دنبال کننده های بیشتر دریغ ندارند.


از کلیپ های ساده و جذاب اینفلوئنسری گرفته تا مستر تسترها و تست کننده های لوازم آرایشی و ... در همه جای دنیا فالوورهای واقعی و دنبال کننده های فعال دارند.


تبلیغات اینفلوئنسری اغلب به قیمت چندین میلیون تمام می شود. اگر اینفلوئنسر در رابطه با کسب و کارتان فعال باشد، بدون تردید تبلیغات اینفلوئنسری سود سرشاری را نصیب تان خواهد کرد.