پیج های تبلیغاتی نیز مانند دیگر پیج ها با وجود فالوور می توانند رشد کنن و کسب و کار خود را رونق بدهند وجود فالوور بیشتر برای هر پیجی یکی از موارد مهمی است که فعالان این حوزه همیشه به دنبال آن هستند هر چه بیشتر بهتر. درآمد این پیج ها از طریق انتشار تبلیغات می باشد ؛ بنابراین برای این که بتوانند سفارش‌های تبلیغاتی بیشتری را دریافت کنند باید تعداد زیادی فالوور واقعی داشته باشند. البته معمولاً پیج‌های تبلیغاتی فقط فالوور واقعی نمی‌خرند و برای افزایش تعداد فالوورهایشان فالوور فیک نیز می‌خرند با این حال خرید فالوور کاملاً واقعی به آن‌ها این امکان را می‌دهد که تعداد لایک‌ها، ویو و کامنت‌های پست‌هایشان را افزایش دهند. زمانی که اینگیجمنت یک پیج اینستاگرامی زیاد باشد، افراد زیادی حاضرند به آن‌ها سفارش تبلیغات بدهند.اینگیجمنت یکی از موارد مهمی می باشد که بازده سود شما را افزایش می دهد.

 

افزایش تعداد فالوورهای واقعی برای پیج‌های اینستاگرامی که با هدف تبلیغات راه‌اندازی شده‌اند از اهمیت زیادی برخوردار است فالوور های فیک برای این نوع پیج ها تا مقدار کمی می تواند تاثیر گذار باشد ولی فالوور واقعی با درصد مشارکت بالا برای این پیج ها بسیار پر اهمیت می باشد، . خرید فالوور کاملاً واقعی و در کنار آن استفاده از سایر روش‌های جذب فالوور می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در رشد و توسعه این نوع پیج‌های اینستاگرامی داشته باشد.

 

خرید فالوور واقعی و فعال برای چه پیج‌هایی مناسب است؟

شاید برای شما نیز این سؤال به وجود آمده باشد که فالوور واقعی چیست؟ و چه تفاوت‌های با فالوور فیک دارد؟ فالوورهای واقعی کاربران حقیقی اینستاگرام هستند.فالوور های واقعی فالوور هایی هستند که وجود آنها در پیج شما همانند دوستان شماست به تمام فعالیت های شما واکنش نشان می دهند اگر پست جدید بگذازید برای آن لایک یا حتی کامنت می گذارند اگر شما در واقع فالوورهای واقعی برخلاف فالوورهای فیک وجود واقعی دارند به همین دلیل می‌توانند نسبت به پست‌ها و استوری‌هایی که منتشر می‌کنید از خود واکنش نشان بدهند در حالی که فالوورهای فیک چنین قابلیتی ندارند زیرا فالوورهای فیک توسط شماره‌های مجازی برای افزایش تعداد فالوورهای پیج‌های اینستاگرامی ساخته شده‌اند و نمی‌تواند پست‌های شما را لایک کنند و یا برای شما کامنت بگذارند؛ بنابراین اگر قصد شما خرید فالوور اینستاگرام آنی افزایش تعداد فالوورهایتان است می‌توانید از فالوورهای فیک استفاده کنید اما اگر در کنار افزایش تعداد فالوورهایتان به دنبال افزایش تعداد لایک، کامنت، ویو پست‌هایتان هستید بهتر است به فکر سفارش فالوور اینستاگرام واقعی از سایت‌های معتبر فروش فالوور مانند دیجی فالوور باشید.